Увага! Вимагають хабарі? Вимагають кошти?

  

 

 

Шановні батьки, учні!

Відповідно до рішення міської комісії ТЕБ та НС (протокол №34 від 13.10.2020) робота закладів загальної середньої освіти до 22.10.2020 у звичному режимі, із 22.10.2020 до 28.10.2020 - осінні канікули.

 

 

Графік осінніх канікул: 

з  22.10-28.10.2020 року,

освітній процес продовжиться з 29 жовтня.

 

 

У рамках місячника ,,Увага! Діти на дорозі", в комплексі проведені години спілкування, вікторини, конкурси малюнків та практичні заняття з представниками патрульної поліції

  

 

 

 

Вітаємо Ващенко Вероніку!

ІІ місце  в номінації "Вокал"

10 ювілейного Херсонського міського конкурсу дитячої творчості "Херсонщина пам'ятає..."

  

 

Шановні батьки, здобувачі освіти, вчителі! 

Щиро вітаємо вас з Днем знань! 

Сьогодні наша спільна родина поповнилася новими  маленькими школярами. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен день учнів у рідній школі!

 

    

1 ВЕРЕСНЯ "День знань" - особливе свято!!
Завжди яскраве, емоційне та хвилююче!
Цьогоріч Перший дзвоник традиційно пролунає  в перший день вересня.
Святкова зустріч відбудеться 01.09.2020 о  08.45 для здобувачів освіти 1-х та 11-х класів.
Усі учні 2-х- 10- х класів запрошуються на урочисту  подію  "День знань" в свої класні кімнати де їх зустрічатимуть класні керівники.
Святкові заходи будуть проводитися за чинними правилами адаптивного карантину, з чітким дотриманням соціальної дистанції та гігієни.
У цей день від всієї душі бажаємо успіхів у навчальному році та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!!!

 

 Підведення підсумків проєкту "Спільна ідея"

разом із польською школою-партнером НАЖИВО

 

 Проведення спільного online  проєкту 

"Спільна ідея" з польскою  школою-партнером для

дітей  з особливими потребами

ВІДЕО

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

  Видача випускникам 11, 12 класів документів про освіту відбудеться 

31 липня 2020 року  з 10-14 години.

 

 

Правила поводження дітей біля водоймищ влітку!

 

 

Список зарахованих учнів до 1 класу

2020-2021 навчального року 

 

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ - 2020

ВІДЕО

 

Зарахуваня учнів до 1 класу 2020-2021 навчального року

1. Порядок прийому дітей до 1-их класів (умови)

2. Заява

 

 

Залишаймося  вдома і не нудьгуймо,  а всі танцюймо!

ВІДЕО

 

 

 Інформація щодо організації заходів у режимі надзвичайної ситуації

Документ 1документ 2, презентація

 

 

ПОРАДИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ЗАХВОРЮВАННЯ  НА COVID-19  (ВІДЕО Sealed)

 

"Єднаймося проти насилля!"

  З метою забезпечення комфортних і безпечних умов навчання, створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації, надаємо інформацію, куди можно звертатися у разі необхідності: 

 - Кол-центру Міністерства соціальної політики України з питань протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей можно подзвонити за скороченими телефонними номерами:           -1578 -  з питань протидії торгівлі людьми; -1588 -  з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей.                                           

 Телефони гарячих  ліній:                                        - Національної безкоштовної гарячої лінії  з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів Представництва Міжнародної організації з міграцій (МОМ) в Україні 0 800 505 501 (безкоштовно зі стаціонарних) 527 (безкоштовно з мобільних).                  - Національної дитячої “гарячої “лінії 0 800 500 225 або 116 111 (для дзвінків з мобільного) та Національної «гарячої» лінії з попередження насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації  0 800 500 335 або 116 123 (для дзвінків з мобільного) Громадської організації   «Ла Страда-Україна».                       

 - Гарячої лінії Херсонського обласного штабу з питань запобігання булінгу,   що  функціонує  у   робочі  дні  тижня з 9.00  до 17.00    тел. 49 20 01;  0 99 32 87 515 (для дзвінків з мобільного).

 

 

УВАГА! КАРАНТИН!

     Відповідно до рішення міської комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій на виконання рекомендацій КМУ у навчальних закладах Херсона із 13 березня до 3 квітня включно призупинено навчально-виховний процес.  Нагадаємо,  Уряд затвердив заходи, яких необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні  та для недопущення поширення COVID-19.

    Для того, аби не захворіти, дотримуйтесь рекомендацій, які поширюють міжнародні наукові спільноти та інституції зі сфери охорони здоров’я, а саме:

- Ретельно мийте руки водою з милом та щонайменше 20-30 секунд.

- Коли мила з водою немає поруч — користуйтеся антисептиком для рук. У розчині має бути 60%-80% спирту або 2% хлоргексидину. Антисептик має покривати всю поверхню шкіри рук. Обробляйте руки щонайменше 30 секунд.

- Не торкайтеся брудними руками очей, носа чи рота, уникайте тісного контакту з хворими людьми.

Бyдьтe здopoві тa бepeжіть себе!

 

 

 

  

Учні ХЗНВК№11 прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку "Зоологічна галерея"

1. Янкевич Сергій                

 

2. Ничипорчук  Владислава         

      

  3. Шулакова Наталі        

 

 4. Харченко Ілля                  

         

5. Кравченко Софія             

 

21 лютого у світі відзначається День рідної мови. Наш комплекс також долучився до святкування. В цей день були проведені вікторини, інтелектуальна гра, позакласне читання та квести.

   

Сьогодні, 20 лютого, вся Україна вшановує пам'ять загиблих учасників Революції Гідності.

З метою вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, віддання шани патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави, в Херсонському НВК №11 були проведені виховні години, уроки-реквієми, уроки мужності, а також організовано тематичну виставку-експозицію у бібліотеці комплексу. Учні старших класів здійснили покладання квітів до меморіалу Героїв Небесної Сотні.

    

 

 

 

Радіємо першому снігу та очікуємо початку занять

   

 

Шановні батьки, учні, вчителі!

Увага! Призупинення освітнього процесу!

У зв’язку із високим рівнем захворюваності на ГРВІ дітей шкільного віку, з метою запобігання та недопущення виникненню епідемії грипу й гострих респіраторних захворювань, на підставі протоколу міської комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з 04 лютого по 08 лютого (включно) 2020 р. в закладах загальної середньої освіти призупинено освітній процес. На період призупинення освітнього процесу відміняється проведення навчальних, культурних, спортивних та інших масових заходів. З метою надолуження навчального матеріалу будуть розроблені заходи щодо відпрацювання занять відповідно до навчальних планів після нормалізації епідситуації. 

 22 січня ми святкуємо День Соборності України – день, який символізує єдність земель нашої держави. Цього дня в комплексі були проведені виховні заходи та години спілкування, присвячені 101-річчю цієї визначної для українського народу події.

 

Вітаємо переможців міських виставок образотворчого мистецтва та керівника

Александровську Г.Л.!

  

Зимові канікули (з 26 грудня по 12 січня). Відпочивай безпечно!

Картинки по запросу картинка зимові канікули

 

Педагогічний колектив школи бажає усім учням гарного відпочинку, яскравих вражень, незабутніх зустрічей, захоплюючих мандрівок!

 Закликаємо учнів та батьків завжди пам`ятати елементарні правила безпеки під час канікул, щоб приємний відпочинок не був зіпсований.

 Увага! Під час канікул відповідальність за життя та здоров’я дітей несуть батьки!

 

 Вітаємо ученицю Ващенко Вероніку та вчителя Дзюмак Н.В. з перемогою - І місце у відбірковому етапі міського дитячого фестивалю естрадної пісні "Кришталеві нотки"

   

Практичне заняття "Безпечний інтернет"

    

Інтелект-шоу «Шкільна мозголомка» (батьки, учні, вчителі - разом).

    Щомісяця в п’ятницю на базі комплексу проходить інтелектуальна гра  «Шкільна мозголомка». Питання з різних областей знань дають змогу учасникам акумулювати інформацію,  логічно застосовувати її в житті. З’явилися перші переможці та перші призи.

  

   

 

 

2 грудня члени учнівського самоврядування комплексу запросили дітей з особливими освітніми потребами разом із батьками у «творчу майстерню» та провели захід «У дружбі творити легко!». 

Зустріч пройшла у радісній, теплій атмосфері. Діти ділилися один з одним своїми емоціями, гралися, співали та спробували себе у ролі  музикантів. Також був проведений майстер-клас з виготовлення іграшки «Капітошка». Всі із захопленням власноруч робили іграшки, які вирішили подарувати своїм найкращим друзям.

  

  

 Безпека життєдіяльності людини полягає в попередженні впливу небезпек, створенні сприятливих умов. Саме це намагались донести до 6-класників організатори заходів " Небезпечні знахідки" та "Протидія тероризму".
 
 
   
 

 Чемпіонат та першість Херсонської області з шашок-64 приурочених  міжнародному Дню осіб з інвалідністю:

Баш Олександр - І місце, Бевзенко Микита - ІІ місце
 

 

Спортивно-виховний захід "У здоровому тілі здоровий дух" 

Хто здоровий, той сміється

Все йому в житті вдається.

Він долає всі вершини - це ж чудово для людини.

  

 

26 листопада до  НВК №11 завітав відомий український поет, перекладач, тележурналіст, член Національної спілки письменників, журналістів, музичної спілки України, Заслужений діяч мистецтв України Валерій Павлович Кулик.На зустрічі з учнями 8-10 класів відбулося обговорення книги сонетів Валерія Кулика «Світло в тунелі», яка представлена на Національну премію України 2020 року. Також поет зачитав свої твори попередніх років, відповідав на запитання, ділився цікавими випадками з життя.Учні подякували Валерієві Павловичу за цікаву та пізнавальну зустріч і побажали подальших творчих успіхів на літературній ниві.

   

 

 

Представники шкільного самоврядування  коплексу відвідали Херсонську обласну державну адміністрацію

     

Учні НВК №11 повернулися з міжнародних змагань з настільного звукового тенісу у Польщі

  https://youtu.be/Tt4RYLYf6vI

Пізнавальна Польща (частина 1)

     У жовтні 2019 року учні комплексу відвідали у Польщі місто Познань. Діти взяли участь у VII Міжнародному турнірі із звукового настільного тенісу та вибороли почесне ІІІ місце у групових змаганнях. Для наших вихованців стало гарною нагодою спробувати себе у даному виді спорту, потоваришувати з польськими школярами та помилуватися красою старого міста Познань.

  
 

   Пізнавальна Польща (частина 2)

      На початку листопада 2019 року завдяки проекту по обміну молоддю  «Spojrzenie» групу вихованців комплексу запросили до польського міста Лодзь. Учні мали можливість зануритися в навчальний процес вихованців школи-інтернату з особливими освітніми потребами, відвідати ряд тренінгових занять «Моя маленька батьківщина», «Що спільного між польськими та українськими дітьми?», взяти участь у спортивних конкурсах і турнірах.

 

 
Сьогодні, в День доброти учні  ХЗНВК 11 долучилися до соціального проекту "Старанна дитина - успішна країна", реалізованого головою громадської платформи "Добро переможе" Юрієм Рожковим та за підтримки управління освіти Херсонської міської ради і Ресурсного центру НУШ методичного кабінету при управлінні освіти.
Учні 1-2-х класів отримали посібники-розмальовки для розвитку уваги, пам'яті і мислення.
Учні 3-4 класів протягом місяця будуть вести щоденники добрих справ та за результатами отримають
Добрика- музичну колонку.
Дякуємо за цікавий проект, подарунки та усмішки дітей!
Сподіваємось на подальшу співпрацю!
#добропереможе
Юрий Рожков
      
 
 

 

Осінні канікули (з 28 жовтня по 03 листопада). Відпочивай безпечно!

Педагогічний колектив школи бажає усім учням гарного відпочинку, яскравих вражень, незабутніх зустрічей, захоплюючих мандрівок!

 Закликаємо учнів та батьків завжди пам`ятати елементарні правила безпеки під час канікул, щоб приємний відпочинок не був зіпсований.

 Увага! Під час канікул відповідальність за життя та здоров’я дітей несуть батьки!

 

 

“Мова – втiлення думки. Що багатша думка, то багатша мова. Любiмо ïï, вивчаймо ïï, розвиваймо ïï! Борiмося за красу мови, за правильнiсть мови, за приступнiсть мови, за багатство мови…”

 

Максим Рильський

 

Вітаємо переможницю ІІ етапу Міжнародного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка ученицю 6-А класу Чекотун Аріну (ІІ місце) - вчитель     Бессараб А.А. Так тримати! Бажаємо наполегливості, віри в себе та нових творчих звершень! 

 

 

 

23.10.2019 року перед учнями комплексу  виступив головний спеціаліст служби у справах дітей Левіна Л.П. з лекцією з питань прав дитини.

 

25 вересня для учнів комплексу було організовано День здоров'я

   

Місячник "Увага! Діти - на дорозі!"

В комплексі проведені цікаві виховні заходи

 

12 вересня на базі закладу пройшов Олімпійський урок для учнів комплексу. Школярі продемонстрували швидкість, спритність, силу та прагнення до перемоги. Своїм спортивним досвідом поділилась заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, дворазова  срібна призерка ХІІІ та ХІV літніх Паралімпійських  ігор Кравченко Вікторія Анатоліївна, яка переконала учнів, що немає нічого неможливого. Переможці, учасники  та вболівальники  отримали від ХРЦ "Інваспорт" гарні подарунки: яскраві щоденники, шкільне приладдя, футболки та солодощі.

    

    

                                                     

Учитель трудового навчання вищої категорії Александровська Г.Л. брала участь у святкуванні 75-річчя Херсонської академії неперервної  освіти. Провела майстер-клас по виготовленню ляльок-мотанок

 

Участь учнів комплексу у конкурсі "Дари Херсонщини: від лану до столу", присвяченому до Дня міста Херсона

    

 

І ЗНОВУ РАНОК ПЕРШОГО ВЕРЕСНЕВОГО ДНЯ ПОВНИТЬСЯ

МЕЛОДІЙНИМИ ЗВУКАМИ ШКІЛЬНОГО ДЗВОНИКА

    

Оголошення!

Шановні батьки, вчителі та учні комплексу!

Запрошуємо вас 30 травня 2019 року на 17.00

в Залу дружби комплексу (3-й поверх) на щорічний звіт   в.о. директора комплексу Вишнякової Н.П.

перед громадськістю.

 

16 травня 2019 року у Херсонському загальноосвітньому навчально-виховному комплексі №11 Херсонської міської ради  проходив День цивільного захисту.

  Було проведено низку заходів:

-  загальношкільну лінійку «Цивільний захист – захист населення»;

-  єдиний урок «Дії населення у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів»;

-  психологічний тренінг «Як вести себе в екстремальних ситуаціях»;

-  змагання «Збереження здоров’я людини».

-  для учнів початкової школи організовано перегляд відеофільмів «Загроза терористичних актів»

-  серед учнів 5-8-х класів проведено конкурс стіннівок «Надзвичайні ситуації очима дітей» 

-  учні 9-11 класів брали  участь  у конкурсі рефератів «Диверсія та тероризм».

Під час проведення  евакуаційних заходів учасники освітнього процесу практично відпрацювали вміння діяти у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.

      

   

 

Участь у благодійному марафоні

 

«Врятуємо життя разом»

 

 3 травня на базі ККЗ «Ювілейний» відбувся благодійний марафон,спрямований на підтримку маленьких пацієнтів онко –гематологічного відділення Херсонської обласної клінічної лікарні. Марафон складався з благодійної  шкільної ярмарки та великого концерту із залученням зірок нашого міста та української естради.                                                                          Наш комплекс прийняв участь у благодійній ярмарці , учні початкових класів підготували яскраві поробки, а вчитель образотворчого мистецтва Александровська Г.Л. яскраво їх оформила та представила  на  ярмарці.                                            Вчителі закладу теж не залишилися осторонь від марафону, а із задоволенням придбали квитки та відвідали  благодійний      концерт. Бажаємо діткам здоров’я  та радіємо, що в нашому суспільстві є небайдужі до чужого горя люди.

                   

                                                                                                 

 

Правила зарахування дітей до 1 класів 2019-2020 навчального року

 

"Урок мужності" з громадським діячем та учасником АТО

Садіяром Мамедовим 

 

 

Конкурс "Ми все можемо" для дiтей з обмеженими можливостями

 

Номiнацiя: виставка-конкурс декоративно - прикладноi творчостi.

 

Отримали 6 дипломiв
 
 

 

 

Участь учнів комплексу в Урочистій ході 

присвяченій 5 річниці створення Національної Гвардії України

   

 

Вітаємо з перемогою!

 

Урочиста церемонія "Ми пам'ятаємо"

до Дня визволення  Херсона  від німецько-фашистських загарбників.

Ведуча свята педагог-організатор комплексу Недвиженко М.А.

 

Заняття гуртка "Школа безпеки"

з теми "Правила поводження  з вибухонебезпичними предметами",

у якому взяв участь майор служби  цивільного захисту ДСНС

у Херсонській області Науменко О.В.

 

 

Виховна година в 7-А класі

"Україно! Ти для мене - диво!"

Учні комплексу взяли участь у міському конкурсі

"Херсонщина пам'ятає", який традиційно відбувається

на початку березня з нагоди  Дня визволення міста Херсона

від німецько-фашистських загарбників

  

Відкрите засідання гуртка  "Школа безпеки"

із залученням шкільного офіцера поліції та патрульної поліції 

Херсонської області

Вітаємо переможців!

Команда "Козачата" учнів 6-7 класів з порушенням зору

посіла ІІ місце у спортивних змаганнях 

"Сильні, спритні, особливі" сере з особливими потребамид дітей

   

Вітаємо переможця!

  

 

Майстри художнього слова.

Конкурс "Поетичний камертон Ліни Костенко"

   

День рідної мови в ХЗНВК №11

Тиждень безпечного інтернету

    

  

Національно-патріотичний конкурс "Козацькі ігри"

   

  

Тренінг у 6-Б та 6-В класах "Булінг - соціальна проблема світу"

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!

В рамках  плану  заходів з відзначення Дня Соборності України в комплексі  була організована зустріч старшокласників з письменником, учасником АТО Савченко В.І. та снайпером батальйону "Домбас" Бондаренко О.

      

Вітаємо переможців!

      

Привітання з Новорічними святами від  учнів 7-Б класу

                 Вітаємо учня 8-Б класу Майчука Олександра!
       Відповідно до розпорядження міського голови Володимира Миколаєнка, 
у рамках програми «Молодь Херсона» на 2015/2020 рр.
Майчук Олександр  отримав на сесії міської ради сертифікат обдарованого школяра.


 

День Святого Миколая!

   З першим снігом  і морозами приходять в Україну свята. 

Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая.

                         Відбулося воно і в ХЗНВК №11 для учнів комплексу.                           

 Щиросердечно вітаємо Всіх зі святом Миколая! Від усієї шкільної родини бажаємо

здоров'я, щастя, радості, спокою та миру! 

  

     

                              

 

 

Свято починається...

Проведено відкритий урок з української літератури "Календарно-обрядові пісні зимового циклу"

    

       

 

В рамках місячника героїко-патріотичного виховання в ХЗНВК №11 відбулася зустріч 
з головою організації "Дубрава" Лимарем Андрієм Олександровичем
та проведено семінар-практикум на тему:
"Вибухово-небезпечні предмети" та "Автомати і стрілецька зброя"
  

   

В рамках місячника  героїко-патріотичного виховання

проведено класні години 

     

 

3 грудня, традиційно в комплексі проводиться сімейне свято для наших особливих дітей. Бажаємо їм здоров'я й успіху в навчанні.  

                                                         
 
                                                       

              

Вітаємо переможців конкурсу естрадної пісні "Кришталеві нотки"

    

 

Учні 11 класу взяли участь в тренінгу "ЗНО з англійської мови"

під видавництва "Пірсон в Україні"

     

 

У листопаді-грудні 2018 року на базі комплексу проводяться предметні тижні: української мови і літератури, зарубіжної літератури, історії; математики, інформатики, фізики; природничих наук; образотворчого та музичного мистецтв, трудового навчання; фізичної культури, основ здоров’я та курсу «Захист Вітчизни»; початкової школи та групи продовженого дня.   У рамках тижнів пройшли цікаві відкриті уроки та позакласні заходи.

          

 

На вшанування  пам'яті жертв  голодомору, учні  комплексу залучилися

до проведення загальнонаціональної  хвилини мовчання та

загальноукраїнської акції "Запали  свічку"

   

  

ТВОРЧІСТЬ. ФАНТАЗІЯ. МИСТЕЦТВО

        

    

 

Херсонський НВК№11 єдиний загальноосвітній 

навчальний заклад у м. Херсон, у якому навчаються незрячі учні

та учні, які мають вади зору

 

      

      

 

 

 

 
  

Участь та перемога учнів комплексу 

у міському брейн-ринзі  "Осінній калейдоскоп"

  

   

         

 
     
     

Робота НУШ

Постановка до казки "Колобок" тема тижня - театр(1-А клас)

                                             

   

 

 
 

 

 

 

Учні комплексу відвідали навчальну екскурсію

"Сторінками історії Херсонщини"

    

 

В рамках місячника "Здоровий спосіб життя"

у комплексі проведено ряд виховних заходів під девізом:

"Хто здоровий, той сміється,

все йому в житті вдається...

Він уміє працювати,

вчитись і товаришувати."

         

     

 

 

 

16 листопада в світі відзначається міжнародний

День толерантності .

    В комплексі пройшов майстер клас "Добре серце". Тож спілкуємося толерантно,

нехай кожен з нас пробуде в собі людські почуття щирості та доброти!

     

 

 

 

День української писемності та мови 

      

 

У День української писемності  та мови

 учні комплексу долучилися до написання

 радіодиктанту національної єдності.

         

Усний журнал "Мово моя калинова"

Флешмоб "З Україною в серці"

 

 

 

 

З метою популяризації здорового способу  життя,

відповідального ставлення до свого здоров'я 

в комплексі  проведено тренінг "Бути здоровим престижно".

        

 

Вітаємо переможця у відкритому турнірі "Академії спорту"з плавання       

                          серед команд Південного  регіону України                                         

учня 3-А класу Вольникова Івана


Прагни, старайся, досягай

віри в себе ніколи не  втрачай.