Робота учнівського самоврядування

Святкові привітання від учнівського самоврядування!

          Зима приходить із святами та подарунками,це час,коли природа засинає,а  діти та дорослі веселяться,бавляться та радіють!

         Не залишилося осторонь  і  наше учнівське самоврядування та подарувало учням та вчителям комплексу справжнє свято.19 грудня – День Святого Миколая, як у народі кажуть день Миколи Зимнього. Учні шкільного самоврядування  за добрі вчинки, за хорошу поведінку, старанність у навчанні, допомогу батькам передали вітання від Святого Миколая молодшим школярам комплексу та провели разом із  ними справжній  Різвяний флешмоб!

Фото 1, фото 2, фото 3, фото 4, фото 5.

 

Родинне свято до Дня інваліда «Наша родина у світі єдина»

       Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров'я і не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року, не забувати про те, що поруч з нами живуть люди,які потребують допомоги і уваги.
 
     У нашому комплексі вже стало традицією  збиратися великою родиною на різні свята,бо серед нас  живуть  дружні стосунки,  любов,  взаємодопомога, взаємоповага один до одного. ВСЕ  це допомагає створювати цікаві проекти, для шкільних  свят, які проходять кожного року.
 
3 грудня учнівське самоврядування комплексу підготувало родинне свято для дітей  -  інвалідів «Наша родина в світі єдина!»
 
      Під час заходу діти  разом з батьками грали, веселилися, співали пісні, презентували власноруч виготовлені смаколики, а завершився захід святковим  чаюванням.
 
                                             
 
                                                
  
 

 В рамках місячника здорового способу життя,

члени  шкільного самоврядування провели Свято "Здорово жити!!!"

для учнів 2-3 класів

   

     

 

Шкільний парламент комплексу  прийняв участь у тренінгу з лідерства  в межах комунікативної платформи "Україна починається з тебе" на базі бібліотеки імені Б.Лавреньова. В тренінгу брали участь органи учнівського  самоврядування  ХЗНВК№11, гімназії №1, ЗОШ №55 та №5.  Діти вдосконалювали  навички справжнього лідера, створювали  проекти  та вчилися працювати однією великою командою.

      

 

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Жовтень щедрий на барви осінні
День учителя – свято ж яке!
Освітянській великий родині
Дітвора шле вітання палке!

 

Привітали своїх вчителів і учні Херсонського загальноосвітнього навчально – виховного комплексу  №11. Шкільний  парламент організував  солодке привітання  для вчителів на  честь професійного свята. Дівчатка та хлопці на чолі з педагогом - організатором власноруч виготовили смаколики у формі сердець та прикрасили їх . Цим подарунком діти висловили любов та шану педагогам комплексу,а завершили привітання святковим флешмобом.