Робота учнівського самоврядування

2021-2022 н.р. 

 

 

Участь у міському екологічному конкурсі ,,Челендж добрих справ"

 ВІДЕО

 

  Самоврядування комплексу ХЗНВК №11 взяли участь у Всеукраїнській благодійній акції «Ми у відповіді за тих, кого приручили.» #челендждобрихсправ2022 #ecoparlaments #миувідповідізатихкогоприручили .

 Метою започаткування  є привернення уваги до проблем безпритульних тварин переважно собак та котів, які часто опиняються на вулиці через жорстокість та безвідповідальність людей. 

 Впродовж 2-х тижнів учні 8- Б класу після уроків підгодовували безпритульних котів та собак мікрорайону сухим та вологим кормом. Дізнавшись , що притулки не мають постійного забезпечення , а існує завдяки небайдужим людям,представники самоврядування комплексу ХЗНВК №11 виготовили буклет з переліком потрібних речей та влаштували благодійну акцію,де кожен учень, батьки та вчителі могли приєднатися. Впродовж акції було зібрано 65 кг сухого корму, 60 пакетів та 6 кг вологого корму, 100 кг круп та макаронів, різні медикаменти, шампуні, пелюшки для тварин, а також теплі речі, ковдри та рушники. Все зібране було передано для благодійного притулку «4 лапи» м. Херсона. Також діти дізналися, як дбати про домашніх собак та котів. Не зважаючи на те, що акція вже завершилася, учні 8 – Б  продовжують підгодовувати тварин та розповідати друзям та учням комплексу про важливість допомоги безпритульним тваринам.

 
    

 

 

В грудні 2021 року представники учнівського самоврядування комплексу брали участь в міському конкурсі «Професіонали Херсонщини». Представляємо вашій увазі інтерв’ю президента комплексу Валерії Гаяс з Секретарем Херсонської міської ради Галиною Луговою.

Мрії здійснюються! Відео 

 

 

Щиро вітаємо вчителів з професійним святом!

   

 

"Осінній ярмарок"

 

 

 

Учнівське самоврядування долучилося до акції "Стоп булінг"

 
 

"Урок доброти" в нашому комплексі


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2020-2021 н.р. 

 

Виступ президента учнівського самоврядування

Шкільний парламент у дії

 

 Виступ команди Green-трекери ( 7-А).

 Екологічний конкурс-гра "Думай глобально. Дій локально"

Інтерв'ю учнів-учасників

 

Інтернет - це чудове місце! Ми можемо зустріти наших друзів, поділитися нашою улюбленою музикою та зображеннями, навчатися і навіть змінити світ!

Але погодьтеся, що сучасні інформаційні технології та Всесвітня мережа не тільки відкривають безмежні можливості для навчання й особистісного розвитку людини. На жаль, вони також сповнені загроз та небезпек, яким треба вміти протистояти. І саме для покращення досвіду цифрового користування у світі 9 лютого 2021 року відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day)

Шкільний парламент Херсонського НВК №11під час проведення тижня безпечного Інтернету з 09 лютого по 12 лютого 2021 року розробив пам’ятки та інформаційні колажі для учнів та батьків «Правила Інтернет безпеки та Інтернет етики», випустив стіннівку «Ми – за безпечний Інтернет». 9 лютого та на протязі всього тижня безпечного Інтернету було проведено низку заходів:  виховні години, бесіди, квест «Подорож безпечною мережею», перегляд та обговорення відеороликів, тренінг «Об’єднаймося для кращого Інтернету», виставка малюнків «Інтернет очима дітей» та багато інших.

  

 

 

 

2 лютого, в день відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь, що має міжнародне значення, з метою екологічного виховання учнів комплексу, був проведений виховний захід «Водно-болотні угіддя, вода і життя – нероздільні» , вікторина «Водойми та болота України».

 

         Учні комплексу ознайомились з основними аспектами важливості водно-болотних об’єктів у екосистемі, їхньою цінністю в отриманні прісної води та збереженні природних місць проживання багатьох водоплавних птахів, а також тварин і рослин.

 

             

 

 

У лютому учні Херсонського НВК №11 долучилися до інформаційно-просвітницької акції "Ми у відповіді за тих, кого приручили".

 

 Діти регулярно підгодовують та піклуються про безпритульних тварин. А завдяки декільком нашим вихованцям та їх батькам колишні безпритульні котики та песики знайшли свою родину

    

 

 

 

 

 

 

 

 

2019-2020 н.р.

ПОРАДИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ЗАХВОРЮВАННЯ  НА COVID-19  (ВІДЕО Sealed

Тиждень безпечного Інтернету

11 лютого у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом   «Разом для найкращого Інтернету»

Представники учнівського парламенту комплексу із захопленням готувалися до цього дня і проведення Тижня безпечного Інтернету, який пройшов у НВК №11 зі 17 по 24 лютого 2020 року.

З метою навчити захищатися від небезпек, слідувати правилам спілкування та поведінки в мережі, а також привернути увагу до проблем порушення прав і свобод людини в Інтернеті, за участю учнівського самоврядування комплексу були проведені: вікторина «На хвилях безпечного Інтернету», конкурс проектів «Безпечний Інтернет», гра для молодших школярів «Віртуальне чи реальне?», конкурс малюнків «Безпека в мережі», квест для учнів 9-11 класів «Тест білборда та кохання в Інтернеті», позакласний захід  для учнів 5-го класу «Я знаю, як спілкуватись в Інтернеті НЕ_ВЕДУСЬ».

На завершення тижня Міністерство інформації та зв’язків з громадськістю зробили відеоролик, показуючи найцікавіші моменти цього тижня.

Безпека в інтернеті 2020 (відео)

 

Привітання з 8 березня!

            Початок весни, початок життя в природі, перше тепло. Це чудовий час для вітань! Вчителі комплексу, які є нашими другими батьками під час навчання, які прокладають нам стежку у майбутнє, приймали з нагоди Міжнародного жіночого дня святкові привітання від учнів.

             За участі лідерів учнівського самоврядування було представлено неймовірну концертну програму і створено чудову фотозону. Нагородою учнівському парламенту стали гарний настрій та щирі усмішки, які весь день панували на обличчях вчителів, працівників та учнів.

  

 

Святкові привітання від шкільного самоврядування

         Святково та весело привітали з прийдешніми зимовими святами, з Новим роком та Різдвом Христовим члени учнівського самоврядування вчителів комплексу. Побажавши злагоди й здоров’я, гарних емоцій і професійних здобутків, учні показали, як колись відзначали цикл зимових свят та запросили вчителів на справжні українські вечорниці

  

 

 

Святого Миколая день – найкраще свято для дітей!

 

19 грудня – день Святого Миколая, одне з найулюбленіших дитячих свят. Говорять, що сьогодні здійснюються мрії та щирі побажання. Це той день, коли нам всім хочеться, щоб казка прийшла до кожної домівки і ожило диво. Активісти учнівського самоврядування комплексу створили у день Святого Миколая насправді казкову атмосферу, подарували всім присутнім чудовий настрій, посмішки, найщиріші побажання здоров’я, злагоди та миру і веселих свят!

 

 

 

 

У дружбі творити легко!

 2 грудня члени учнівського самоврядування комплексу запросили дітей з особливими освітніми потребами разом із батьками у «творчу майстерню» та провели захід «У дружбі творити легко!».                                                                          Зустріч пройшла у радісній, теплій атмосфері. Діти ділилися один з одним своїми емоціями, гралися, співали та спробували себе у ролі  музикантів. Також був проведений майстер-клас з виготовлення іграшки «Капітошка». Всі із захопленням власноруч робили іграшки, які вирішили подарувати своїм найкращим друзям.

    

 

 

 

Участь у конкурсі на кращу статтю (нарис) та відеоролик

«Один тиждень з життя шкільного парламенту»

        Життя  учасників учнівського самоврядування дуже цікаве та різнобічне. Воно наповнене репетиціями, посиденьками за круглим столом з обміном ідеями, тренуваннями та іншим…. Але все це в сукупності сприяє формуванню лідерських якостей у школярів, їх професійному самовизначенню.

        В цьому році за ініціативи комісії з питань зв’язків з громадськістю та засобів масової інформації Міського учнівського парламенту при управлінні освіти Херсонської міської ради та членів клубу «Юний журналіст» проводився конкурс  на кращу статтю(нарис) та відеоролик «Один тиждень з життя шкільного парламенту». Наш комплекс представила учениця 10 – А класу, заступник Міністра  інформації та зв’язків з громадськістю  Клішина Альона. Ми  чекаємо на результати конкурсу, та впевнені, що життя учнівського самоврядування нашого комплексу з кожним роком буде ще цікавішимСТАТТЯ

 

Участь у VIII форумі президентів учнівського самоврядування освітніх закладів міста Херсона

«Шляхи удосконалення учнівського самоврядування»

      Задля створення умов для розвитку лідерського руху та виявлення нових  шляхів удосконалення роботи шкільних органів учнівського самоврядування, вже стало традицією  проведення форумів президентів, де  лідери обмінюються досвідом  та ідеями щодо покращення ефективності роботи учнівського самоврядування.

      Наш комплекс підготував  для виступу  заступника президента Драгунцову Юлію, але на превеликий жаль вона захворіла, тому на форумі було представлено лише відеоролик на тему: «Мої пропозиції (ідеї) щодо удосконалення учнівського самоврядування в нашій школі».

       Ми дуже щасливі, що наші ідеї знайшли відгук у серцях учасників форуму, та наш комплекс отримав почесне 3 місце!!!  ПРЕЗЕНТАЦІЯ

    

 

Я люблю Херсон

        Наше місто яскраве та дивовижне, сповнене зелені та сонця… Але сьогодні  все більш гострим стає питання  екології  і його піднімають на всіх рівнях. Так, міський учнівський парламент та екологічний клуб «Дивосвіт» при управлінні освіти Херсонської міської ради організували конкурс серед навчальних закладів міста конкурс  «Я люблю Херсон». Наш заклад теж прийняв у ньому участі  і члени екологічного клубу «Дивосвіт»  підготували   та надали на конкурс відеоролик, в якому підняли питання екології у нашому місті. Діти зробили дуже велику та кропітку роботу і сподіваються,що суспільство їх почує та змінить своє ставлення до природи. ВІДЕО РОЛИК

 

БЕЗПЕКА ДОРОЖНЬОГО РУХУ – ЦЕ ЖИТТЯ

      Настала весна. Все більше дітей гуляє на вулиці, в парках та скверах, а отже  і збільшилась вірогідність  виникнення дорожньо - транспортних пригод з участю дітей. З метою  пропаганди безпечної поведінки на дорозі, міністерство інформації та зв'язків  з громадськістю  створили відеоролик,  щодо необхідності дотримання правил безпеки.  Для того, щоб він був більш  цікавим  для сучасних школярів,  учні виконали його на основі комп'ютерної гри. Цей ролик показали дітям під час класних годин,які відвідали представники учнівського самоврядуванняюю                                                                                                                                                       Відео ролик

 Конкурс газет (презентація)

 Команда  «Чомучки» приймала участь у конкурсі «Ерудит» ( молодша ліга).

 В команді було 6 учасників,учні працювали злагоджено,старанно. Діти із  задоволенням відповідали на конкурсні запитання з української літератури,української мови, математики і природознавства. Особливо сподобався їм конкурс «Зрозумій мене»,в якому рухами діти показували предмети. За участь у конкурсі команда отримала Подяку за участь у півфіналі міської інтелектуальної гри «Ерудит» (молодша ліга).

 

Херсонщина пам'ятає

13 березня 1944 року Херсон був звільнений від німецьких загарбників. На честь визволителів нашого міста вже кілька років поспіль проводиться міський фестиваль «Херсонщина пам'ятає». Цей захід присвячується подіям Другої Світової війни та демонструє, як діти пам’ятають і шанують подвиг пращурів. Ті часи вже минули,сподіваємось минули назавжди,але пам'ять живе у серцях мільйонів…..

 Щорічно учні нашого комплексу приймають участь у цьому конкурсі, так учасники Міністерства інформації та зв’язків з громадськістю учнівського парламенту комплексу Востріков А. та Ананьєва В. створили  відеоролик ,присвячений героїзму воїнів – визволителів нашого рідного міста.

Відеоролик

 

Привітання вчителів

Навесні прокидається від сну природа,а разом  із нею  розквітає жінка. Невипадково саме  в цю пору року весь світ відзначає Міжнародний жіночий день

Учнівський парламент комплексу  зробив усе можливе, аби кожна дівчинка та жінка,яка прийшла у наш заклад в цей день,  прикрасила посмішкою своє обличчя та мала гарний настрій.

Так , за ініціативи  лідерів учнівської молоді  було  організовано  квітковий ярмарок,який гостинно зустрічав усіх гостей та  учасників освітнього процесу у  холі комплексу, учні  5 –х класів привітали вчителів чудовою концертною програмою, а Міністерство культури та дозвілля комплексу створило чудову  фотозону,щоб кожен мав змогу отримати святкове фото напам’ять .

  

  

Яскраві барви Дня святого Валентина

14 лютого - День Святого Валентина – день,

коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання. 

У нашому комплексі в  цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Сьогодні також можна приділити більше уваги,  потурбуватися про близьких та друзів… 

Рано-ранесенько почала працювати  святкова пошта, адже «Скринька кохання» була переповнена валентинками.  Кожна класна кімната прикрашена  святковими газетами та кульками, веселі  пісні, які лунали у холі закладу  створили атмосферу радості й тепла,  а  при вході у комплекс всіх зустрічали представники  учнівського самоврядування та символічно дарували  кульки у вигляді сердець. 

Кожен учасник  навчального процесу переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.

 

 

 

 Я -  шкільний лідер - за мною майбутнє

08 лютого президент шкільного учнівського самоврядування Романенко Ангеліна  взяла активну участь у міському інтелектуальному конкурсі на кращого лідера учнівського самоврядування «Я -  шкільний лідер - за мною майбутнє», який проводиться Міським учнівським парламентом при управлінні освіти Херсонської міської ради, за ініціативою комісії з питань культури та духовного розвитку,  за підтримки управління освіти Херсонської міської ради з метою поширення позитивного досвіду роботи лідерів шкільного самоврядування.

 Команда нашого комплексу на чолі із президентом створила відеоролик «Я лідер  - за мною моя команда» ,в якому в гумористичній формі показала роботу лідерів учнівської молоді  комплексу. Також Ангеліна вразила присутніх своєю  одночасною майстерністю та тендітністю  при виконанні   гімнастичного номеру зі стрічкою.

 Учасники конкурсу не лише змагалися за перемогу, а ще й ділилися один з одним своїми наробками, ідеями, обмінювались досвідом. Конкурс був дуже цікавим та насиченим.

 

Тиждень безпечного інтернету 

Cучасні інформаційні технології та Всесвітня мережа не тільки відкривають безмежні можливості для навчання й особистісного розвитку людини,але вони також сповнені загроз та небезпек, яким треба вміти протистояти. І саме для покращення досвіду цифрового користування у лютому весь світ проводить Тиждень безпечного інтернету.

У цьому році учнівським парламентом комплексу було проведено дуже багато цікавих заходів,спрямованих на формування вміння  сучасної молоді екологічно для себе використовувати можливості інтернету. Найцікавішими заходами  на думку школярів були вікторина для молодших школярів  «На хвилях безпечного інтернету», тестування на сайті Оп-ляндія «Безпечна веб-країна»,конкурс малюнків «Безпека в мережі!»,веб –квест «Безпечний інтернет» позакласний захід для учнів 5-х класів «Інтернет – це частина твого життя. Зроби його безпечним!». Під час заходів учні пройшли тестування на визначення ступеню залежності від  інтернету, власноруч створювали «мережу інтернет» та грали у всім відому гру «Твістер»,яку адаптували для закріплення знань про безпечні та небезпечні сторони інтернету. На завершення,  міністерство інформації та зв’язків з громадськістю  зробили відеоролик,показуючи найцікавіші моменти цього дня та зайняли почесне ІІІ місце серед шкіл міста.

ХЗНВК №11 РАЗОМ ДЛЯ НАЙКРАЩОГО ІНТЕРНЕТУ

 

 

 

29  січня  в Палаці дитячої та юнацької творчості відбувся фінал міського конкурсу «Козацькі ігри», метою якого було збагатити знання дітей  про запорізьких козаків,їх традиції. Наш комплекс представила команда «Козачата», що складалася із членів учнівського парламенту  та  міського клубу «Феміда» під керівництвом Семенова С.М.  Під час конкурсу діти відповідали на питання з історії українського козацтва, впізнавали  пісні, які були відомі в ті часи та демонстрували свою майстерність під час  виконання стройової пісні.

 

Ми пишаємося нашою командою та вітаємо їх із здобуттям почесного ІІІ місця.

    

 

Святкові привітання від учнівського самоврядування!

          Зима приходить із святами та подарунками,це час,коли природа засинає,а  діти та дорослі веселяться,бавляться та радіють!

         Не залишилося осторонь  і  наше учнівське самоврядування та подарувало учням та вчителям комплексу справжнє свято.19 грудня – День Святого Миколая, як у народі кажуть день Миколи Зимнього. Учні шкільного самоврядування  за добрі вчинки, за хорошу поведінку, старанність у навчанні, допомогу батькам передали вітання від Святого Миколая молодшим школярам комплексу та провели разом із  ними справжній  Різвяний флешмоб!

Фото 1, фото 2, фото 3, фото 4, фото 5.

 

Родинне свято до Дня інваліда «Наша родина у світі єдина»

       Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров'я і не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року, не забувати про те, що поруч з нами живуть люди,які потребують допомоги і уваги.
 
     У нашому комплексі вже стало традицією  збиратися великою родиною на різні свята,бо серед нас  живуть  дружні стосунки,  любов,  взаємодопомога, взаємоповага один до одного. ВСЕ  це допомагає створювати цікаві проекти, для шкільних  свят, які проходять кожного року.
 
3 грудня учнівське самоврядування комплексу підготувало родинне свято для дітей  -  інвалідів «Наша родина в світі єдина!»
 
      Під час заходу діти  разом з батьками грали, веселилися, співали пісні, презентували власноруч виготовлені смаколики, а завершився захід святковим  чаюванням.
 
                                             
 
                                                
  
 

 В рамках місячника здорового способу життя,

члени  шкільного самоврядування провели Свято "Здорово жити!!!"

для учнів 2-3 класів

   

     

 

Шкільний парламент комплексу  прийняв участь у тренінгу з лідерства  в межах комунікативної платформи "Україна починається з тебе" на базі бібліотеки імені Б.Лавреньова. В тренінгу брали участь органи учнівського  самоврядування  ХЗНВК№11, гімназії №1, ЗОШ №55 та №5.  Діти вдосконалювали  навички справжнього лідера, створювали  проекти  та вчилися працювати однією великою командою.

      

 

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Жовтень щедрий на барви осінні
День учителя – свято ж яке!
Освітянській великий родині
Дітвора шле вітання палке!

 

Привітали своїх вчителів і учні Херсонського загальноосвітнього навчально – виховного комплексу  №11. Шкільний  парламент організував  солодке привітання  для вчителів на  честь професійного свята. Дівчатка та хлопці на чолі з педагогом - організатором власноруч виготовили смаколики у формі сердець та прикрасили їх . Цим подарунком діти висловили любов та шану педагогам комплексу,а завершили привітання святковим флешмобом.