Співпраця заради майбутнього

 Правильний вибір професії — це моральне задоволення, висока самооцінка. Водночас це й висока продуктивність праці, висока якість продукції. Вибір професії — точка, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, де можливе й необхідне поєднання особистих і загальних інтересів.

 Вибір майбутньої професії  наших учнів - одне із пріоритетних  завдань діяльності всього педагогічного колективу. Саме тому одним із напрямків профорієнтаційної роботи ми обрали співпрацю з Херсонським державним аграрним університетом. 

  Директор комплексу С.О.Дудченко та ректор університету Кирилов Юрій Євгенович підписали Меморандум про співпрацю.

   Учні 8-10 класів на осінніх канукулах відвідали "Осінню школу кулінарної майстерності".  Завдяки високому рівню проведених майстер-класів, екскурсій, лабораторних досліджень, теплому прийому школярі не тільки отримали глибокі знання з профільного навчання, але й мали змогу розкрити свій творчий потенціал, набути нові практичні навички, цікаво й корисно провести дозвілля.

     Впевнені, що подібні заходи сприятимуть свідомому вибору актуальної на сьогодні професійної діяльності та подальшій успішній соціалізації випускників.

   Бажаємо усім працівникам "Осінньої школи кулінарної майстерності" невичерпного джерела натхнення та наснаги, нових творчих злетів та реалізації усіх ідей та планів.