Новини

УВАГА!

    З метою запобігання та недопущення виникненню епідемії грипу й гострих респіраторних захворювань, на підставі протоколу міської комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол від 26.02.2018 №1), з 27 лютого по 03 березня (включно) 2018 року в закладах загальної середньої освіти призупинено освітній процес.


Виховна робота

     До Дня вшанування Героїв Небесної Сотні в комплексі були проведено ряд заходів: показ відеохронологічного ролика "Нескорена Україна", бібліотечний урок "Небесна сотня у вирій полетіла" та інші. 

 


Методична робота

   Вчителі англійської мови стали учасниками методичного семінару "Реалізація змісту державної програми на уроках англійської мови" та отримали сертифікати.


Доторкнись до прекрасного!

21 лютого до комплексу завітали артисти Херсонської філармонії. Вони подарували учням та вчителям не тільки ноти чарівної музики, а й гарний настрій та почуття прекрасного в душі. 


Заходи

    В рамках місячника художньо-естетичного виховання в комплексі виступили студенти Херсонського музичного училища.

    Діти мали змогу почути національний інструмент та не лише українські народні пісні й думи, а й джаз, блюз,  сучасні твори. Діти дізналися історії українського народного інструменту та отримали велике задоволення від концерту.


Вибір і замовлення підручників для учнів 5 класу

  


День закоханих в комплексі

  14 лютого День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання. 

  З ранку в комплексі почала працювати святкова пошта "Скринька кохання", завдяки якій усі бажаючі могли виразити свою симпатію валентинкою. Активісти самоврядування організували привітання вчителів символічними "валентинками" з побажаннями.  

      


Тиждень безпечного Інтернету

    Проблема безпеки дітей в Інтернеті вже не здається Україні такою далекою. Ніхто не може заперечити, що на сьогоднішній день вона постала особливо гостро. Кожного року аудиторія користувачів всесвітньої мережі дедалі розширюється і її переважну частину становить молоде покоління - діти та підлітки, які повністю не усвідомлюють загрозу, що може чекати на них у віртуальному просторі.

    В рамках Тижня безпечного Інтернету  (з 5 по 9 лютого 2018 року) серед учнів комплексу  були проведені роз’яснювально-профілактичні заходи, спрямовані на розвиток умінь школярів користуватися безпечним Інтернетом. Особливу увагу учнів акцентовано на загрозу мережевих ігор та наслідки їх впливу на психічний та фізичний стан дітей.

     Під час проведення тижня всі учні комплексу ознайомилися із сайтом «On-ляндія – безпечна веб-країна» та пройшли on-line тестування, взяли активну участь у конкурсі малюнків на тему «Безпечний інтернет».

  
Перемоги!

  


Виховуємо патріота України!

   Виховання патріотизму сьогодні, як ніколи, актуально.  І не тільки для системи освіти, а й для держави в цілому. Саме зараз ми повертаємося до споконвічних цінностей: утвердження первинності любові до Батьківщини і людей, духовності, моральності, бережного ставлення до природних скарбів і національних надбань нашого народу тощо.

   Вчителі та учні комплексу плідно працюють в цьому напрямку і отримують певні результати.

  Заочний обласний конкурс "Державні символи - відзеркалення української душі" - учень 7-Б класу Федан Владислав виборов І місце, учень 7-А класу Разінков Юліан - ІІІ місце.

  Учні 11 класу Сотнікова Маріанна та Федак Володимир приймали участь у обласному конкурсі "Українська революція 1917-1921 років - погляд через 100 років" та отримали дипломи третього ступеня.  Кеірвником команд є вчитель історії та првознавства Подшивалова Ганна Сергіївна.

  Вітаємо переможців!

      


Сторінка 1 з 7