Новини

Психолого-педагогічний консиліум з питань адаптації учнів 1-х класів

       Перші сім років життя дитини дослідники називають «роками чудес». Закладені в цей час емоційне ставлення до життя, до людей, наявність або відсутність стимулів до інтелектуального розвитку впливають на всю подальшу поведінку і спосіб мислення людини.

      Перший рік навчання в школі – період адаптації школяра до нового кола спілкування, до нового укладу життя, до збільшення фізичного та емоційного навантаження.

      11 грудня 2017 року в комплексі відбувся психолого-педагогічний консиліум «Адаптація учнів 1-х класів до умов  навчання в початковій школі», участь в якому взяли класоводи перших класів Соболева О.О., Галига Л.С., Верескун Т.В. практичний психолог Стужук Т.Б., вчителі, який викладають у перших класах, медична сестра, а  також директор комплексу Дудченко С.О., заступник директора з НВР Шкурда О.О.. 

      Під час засідання заступник директора з НВР Шкурда О.О. ознайомила присутніх зі складовими адаптації школярів, чинниками, що впливають на успішність адаптації дитини до школи, провела вправу «Мозковий штурм», під час якої педагоги визначали, що впливає на тривалість адаптаційного процесу. У ході рольової гри вчителі й вихователі визначали особливості розвитку учнів першого класу та новоутворення цього вікового періоду.

    З матеріалами досліджень та спостережень рівня психолого-педагогічної  готовності учнів до школи та результатами адаптаційного періоду ознайомила педагогів практичний психолог Стужук Т.Б., вчителі 1-х класів дали характеристику своїх класних колективів. 

         У ході роботи в групах «Слушні поради» було вироблено рекомендації для успішної адаптації школярів.

         


Наші перемоги!

    Вітаємо команду "Джура" (керівник Семенов С.М.) з перемогою (ІІІ місце) у грі брейн-ринг "Унікальна Херсонщина". 


Співпраця заради майбутнього

 Правильний вибір професії — це моральне задоволення, висока самооцінка. Водночас це й висока продуктивність праці, висока якість продукції. Вибір професії — точка, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, де можливе й необхідне поєднання особистих і загальних інтересів.

 Вибір майбутньої професії  наших учнів - одне із пріоритетних  завдань діяльності всього педагогічного колективу. Саме тому одним із напрямків профорієнтаційної роботи ми обрали співпрацю з Херсонським державним аграрним університетом. 

  Директор комплексу С.О.Дудченко та ректор університету Кирилов Юрій Євгенович підписали Меморандум про співпрацю.

   Учні 8-10 класів на осінніх канукулах відвідали "Осінню школу кулінарної майстерності".  Завдяки високому рівню проведених майстер-класів, екскурсій, лабораторних досліджень, теплому прийому школярі не тільки отримали глибокі знання з профільного навчання, але й мали змогу розкрити свій творчий потенціал, набути нові практичні навички, цікаво й корисно провести дозвілля.

     Впевнені, що подібні заходи сприятимуть свідомому вибору актуальної на сьогодні професійної діяльності та подальшій успішній соціалізації випускників.

   Бажаємо усім працівникам "Осінньої школи кулінарної майстерності" невичерпного джерела натхнення та наснаги, нових творчих злетів та реалізації усіх ідей та планів.

    

   


Хороший учитель-завжди учень

     За ініціативи директора комплекса С.О.Дудченко 30 вересня 2017 року відбулася зустріч з колегами зі Львова. Поділитись досвідом приїхали Потимко Оксана Збігнівна - керівник Ресурсного центру освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами Національного університету "Львівська політехніка", виконавчий директор Львівського обласного осередку ВГО "Українська спілка інвалідів -УСІ", Катерняк Жанна Михайлівна - психолог, консультант Львівської міської психолого-медико-педагогічної консультації, Ліщинська Галина Михайлівна - методист, вчитель початкових класів.

        "Організація інклюзивної освіти незрячих учнів" - саме це питання зібрало людей, яким небайдужі долі дітей, позбавлених зору. Адміністрація комплексу, вчителі, які навчають дітей з особливими потребами, незрячі діти та їхні батьки стали активними учасниками науково-методичного семінару.

      Галина Ліщинська поділилась багаторічними напрацюваннями щодо навчання незрячих учнів у початковій школі; психолог Жанна Катерняк провела тифлотренінг та консультація з батьками незрячих дітей.

    Оксана Потимко ознайомила з дидактичними засобами для навчання осіб з важкими порушеннями зору, новітніми методиками вивчення рельєфно-крапкового шрифту та подарували друкарські машинки незрячим дітям.

        Доброзивлива атмосфера сприяла плідній праці та обміну досвідом.

        Дякуємо пані Оксані за натхненну і самовіддану працю, за небайдужість до наших проблем та непохитну віру у майбутнє дітей з особливими потребами.

        Сподіваємось на подальшу співпрацю!Свято

      1 вересня в комплексі відбулося свято «День знань», на якому біли присутні друзі та меценати: депутат Херсонської міської ради Больбот Д.О., заступник начальника Головної Дерспоживслужби Грищенко І.В., заступник директора Дитячої юнацької спортивної школи для інвалідів Буланов В.О.

         На початку заходу гості привітали учнів з новим навчальним роком, побажали успіхів і нових досягнень.

      Директор комплексу Дудченко С.О. привітала всіх зі святом, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання світу, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, натхнення та успіхів у навчанні.

    Традиційно не обійщлося і без танцювальних, пісенних та інших яскравих номерів у виконанні наших талановитих учнів.

         Випускники привітали першокласників та подарували подарунки.

         Казковим подарунком для першачків став виступ улюбленого героя Нолика-фіксика.

         Наприкінці заходу пролунав перший дзвоник та запросив учнів на перший урок.

      У черговий раз комплекс гостинно відчинив двері для учнів і запросив їх у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб вчились долати труднощі і впевнено крокували до своєї мрії.

         Всіх зі святом!

    

  


Літнє оздоровлення учнів комплексу

        Відпочинок - 171 учень.

       Оздоровлення - 188 учнів.

      Всього по комплексу - 71%.


Олімпійський урок

      З метою відзначення  фізичної культури і спорту, сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, пропаганди здорового способй життя, формування в учнів фізичного і морального здоров'я в комплексі з 04 по 08 вересня 2017 року проведено Олімпійський тиждень та Олімпійський урок. 

     П'ятого вересня проведена Олімпійська вікторина в ході якої Мельникова О.В. ознайомила  учасників з олімпійською символікою, основними атрибутами відкриття Олімпійських ігор, з видатними спортсменами нашого міста. 

       Сердюк В.В., провів спортивні змагання, що відповідають Олімпійському гаслу «citius, altius, fortius» – швидше, вище, сильніше:  біг на 30 метрів,  стрибки у довжину з місця та у метанні малого мʼяча на дальність.

      Учні 8-10 класів грали в футбол, перемогу отримала команда 9 класу.

    


День захисту дітей

01 червня 2017 року в пришкільному таборі відпочинку "Бригантина" Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу №11 Херсонської міської ради відбулось свято до Дня захисту дітей, на яке завітали поважні гості з Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

dsc 0066  dsc 0081

dsc 0097  dsc 0164

dsc 0133  dsc 0135


День науки

       Традиційно у третю суботу травня в Україні відзначається Міжнародний День Науки. Це свято, коли вшановуються наукові традиції , досягнення вчених, якими ми по праву пишаємося і на які покладаємо великі сподівання. 
        З 15 по 20 травня в комплексі було проведено ряд заходів до Дня Науки: 
- майстер-клас з НТМ "Виготовлення об'ємних геометричних фігур";

- інтелектуальні змагання «Що? Де? Коли?»; 
- захист творчих проектних робіт учнів 5-11 класів.; 
- виставка наукових видань «Нехай не згасне світ науки». 

         


Профорієнтація: економіко-правовий коледж

  


Сторінка 2 з 7