Новини

День вишиванки

       Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

      Сьогодні в комплексі відбувся День вишиванки. Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.


Навчально-польові збори

        Сьогодні останній день навчально-польових зборів - заняття загальнофізичною підготовкою на базі шкіл №54 та №55.

    


Навчально-польові збори: стрільба на полігоні

Сьогодні другий день навчально-польових зборів - стрільба на полігоні.

  


Профорієнтаційний урок

       Сьогодні до комплексу завітали представники Центру зайнятості та провели профорієнтаційний урок для учнів 10-х класів.


Навчально-польові збори

    Керуючись пунктом 5.2.4. Положення про управління освіти Херсонської міської ради, на виконання розпорядження міського голови від 28.04.2017 року  № 322 „Про організацію та проведення триденних навчально-польових зборів з допризовної підготовки  юнаків 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста”, з метою перевірки знань і навичок юнаків  з допризовної підготовки, формування в учнівської молоді готовності до служби у Збройних силах України учні 11 класу приймають участь у навчально-польових зборах з допризовної підготовки.

    15 травня - заходи з військово-патріотичного виховання.

     16 травня - проведення стрільб на полігоні.

   17 травня - заняття загальнофізичною підготовкою на базі шкіл №54 і 55.

Фотозвіт за 15.05.2017 рік

   


ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ МАТЕРІ

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1385466124850132&id=100001602728912


День цивільного захисту

  Згідно з планом підготовки вихованців комплексу з цивільного захисту на 2017 рік та з метою практичного відпрацювання заходів щодо захисту учнів та працівників комплексу від надзвичайних ситуацій, у комплексі 11 травня було проведено День цивільного захисту, на якому був присутній завідуючий обласним методичним кабінетом НМЦ ЦЗ БЖД Новгородський О.В. У рамках цього Дня було проведено масу заходів.

    Розпочався день із загальношкільної лінійки, на якій присутніх ознайомили з основними цілями та головним завданнями, а також з планом проведення Дня цивільного захисту.

   В рамках проведення Дня ЦЗ в закладі, крім агітаційно-пропагандистської роботи, проходили практичні, навчально-методичні заходи, спортивні змагання, було проведено єдиний урок  на тему «Надзвичайні ситуації», організовано виставку  літератури з питань цивільного захисту, конкурс листівок, малюнків, рефератів.  Дітям було запропоновано перегляд відеоматеріалів з питань ЦЗ, проведено психологічний тренінг «Правила поведінки в екстремальних ситуаціях».

   За сигналом «Повітряна тривога»  учні та працівники комплексу здійснювали відпрацювання практичних навичок  евакуації.

      Проведена робота сприяла вдосконаленню учнями та персоналом комплексу теоретичних знань і практичних навичок дій в умовах екстремальних ситуацій; дотриманню та розвитку в учнів високих морально-психологічних якостей та попередженню випадків травмувань.

        


Акція "Ветеран живе поруч"

    Усе далі і далі відходять роки Вітчизняної війни. Але кожного року 9 Травня ми відзначаємо День Перемоги, і ніколи не згасне пам’ять про тих, хто віддавав своє життя для нашого щастя.

  В комплексі проходить традиційна акція «Ветеран живе поруч", присвячена Дню Перемоги. Її учасники - учні нашої школи. Діти  відвідали багатьох ветеранів та  надали   їм  посильну  допомогу. У комплексі проводяться виховні години, уроки мужності.

   Люди воєнного покоління - особливі люди. Незважаючи на лихоліття, вони пронесли в серці віру в майбутнє, любов до ближнього, готовність жертвувати собою заради інших.

     


Листівки добра

       Навесні у всіх куточках нашої планети святкується День Матері. Великі і маленькі діти висловлюють своїм мамам любов і вдячність. Подарунок на День матері своїми руками стане гарним доповненням ніжним словами. Тому учні 1-4 класів виготовили листівки з привітаннями для своїх любих мам. 

    Вітаємо всіх мам, бабусь зі святом!

   


Акція "Я люблю Херсон"

    Чистота наших душ, нашого життя починається з чистоти нашої оселі, нашого подвір’я,  тому з метою благоустрою комлексу було організована акція «Чистий четвер» - прибирання території та посадка дерев в рекреаціях комплексу. Працювали всі з натхненням,  учнями, вчителями та технічним персоналом  було прибрана прилегла територія: спортивний майданчик, подвір’я, побілено бордюри та підбілено дерева, на шкільній клумбі було висаджено квіті, кущі та дерева (сосни та берези).

      Проведення заходів з благоустрою територій сприяє набуттю дітьми трудового досвіду, формуванню навичок самообслуговування, прищеплює шанобливе ставлення до праці та навколишнього середовища, а також забезпечує санітарно-гігієнічний та естетичний стан території навчального закладу.
       Сподіваємося, що кожен учень буде цінувати свою працю і не буде засмічувати комплекс та прилеглу територію. Чисто не там де прибирають, а там де не смітять.

  


Сторінка 3 з 7