Новини

Виховуємо патріотів!

         28-29 січня наші учні на чолі з керівником Семеновим С.М. прийняли участь у відкритому Всеукраїнському військово-патріотичному турнірі "Бойова готовність" присвяченому пам'яті загиблого воїна АТО лейтенанта Івана Ступака.

        Командні змагання - військове триборство (фізичну та вогневу підготовку, рукопашний бій) учні подолали успішно та отримали почесну перемогу.


Благодійна акція "Допоможемо воїнам АТО"

      В кінці січня 2017 року учні нашого компексу  долучилися до  акції «Допоможемо воїнам АТО». Завдяки старанням учнівського, батьківського та педагогічного колективів були зібрані продукти харчування, теплі речі, трав'яні чаї від простудних захворювань.

       Дана акція піднесла дух патріотизму, єдності та віри у перемогу нашого народу. І нехай наш невеликий внесок на допомогу героям буде частиною великого добра, яке стане запорукою щасливого майбутнього нашої України.


Замість ялинки – зимовий букет!

          Напередодні новорічних свят учні разом зі своїми батьками створювали казковий настрій. Роботи об’єднала одна тема: «Замість ялинки – зимовий букет». Вони показали свій талант, мистецький хист та винахідливість. Цікаві роботи прикрасили не тільки класи, а й коридори комплексу, щоб ніхто не залишився байдужим. Можна було побачити і незвичайних сніговичків, і дійсно зимові чарівні букети, і ароматні або навіть їстівні ялинки, і ще багато чого цікавого. Виставка триває. Запрошуємо отримати естетичну насолоду!

   


Тиждень англійської мови

        На завершення Року англійської мови в Україні з 12 по 18 грудня по всій країні відбудеться Тиждень англійської мови. Головною метою всеукраїнського проекту є проілюструвати найбільші досягнення Року та допомогти українцям поринути в англомовний світ, надати їм можливість попрактикувати свої мовні навички.

            Наші вчителя та учні також стали активними учасниками цього проекту.

         


УЧИТЕЛЬ ВЧИТЬСЯ ВСЕ ЖИТТЯ

    29-30 листопада 2016 року у м. Дніпро відбувся І з'їзд корекційних пелагогів України. 

    Учасником від нашого комплексу була делегована Дем'яненко І.П., вчитель української мови та літератури.

    На з'їзді розглядались актуальні питання соціалізації дітей з особливими освітніми потребами.

    


Міжнародний день людей з обмеженими можливостями

      Щороку на початку грудня у Міжнародний день людей з обмеженими можливостями ми разом з усією світовою спільнотою ще раз переосмислюємо все, що зроблено на підтримку людей з особливими потребами, і консолідуємо наші зусилля задля їх гармонійної інтеграції у сучасне суспільство.

       2 грудня 2016 року з особливою атмосферою добра та милосердя відзначився виховний захід "З вірою в серці" для учнів комплексу.

        Діти та батьки отримали масу задоволення, гарний настрій та солодкі подарунки.

       


         

 


Місячник пропаганди здорового способу життя та профілактики шкідливих звичок

        У комплексі завершився місячник пропаганди здорового способу життя, який пройшов під девізом «Зроби свій вибір вже сьогодні!».

        У всіх класах пройшли виховні години "Гігієна - запорука здоров'я", "Корисні та шкідливі звички", "Ми - проти шкідливих звичок", "Здоровим бути модно" та багато інших. Випущені стіннівки та малюнки. 

      В шкільній бібліотеці протягом  місячника  превентивного виховання та здорового способу життя бібліотекарем Хричовою Г.В. було розміщено  книжкова виставка «Хочу і можу бути здоровим».

       18 листопада в комплексі проведена єдин авиховна година "Безпека на дорозі - безпека життя".  

     


Акція «Міняю цигарку на цукерку»

    18 листопада, в рамках Місячника здорового способу життя проведена традиційна акція «Міняй цигарку на цукерку».
 
    Головна мета проведеної акції полягала у популяризації здорового способу життя серед дітей та підлітків, а також залучення молоді до волонтерської діяльності.
 
    Протягом дня соціальний педагог комплексу Сокальська Ж.Р. спільно з учнями 8-В класу підходили до пересічних громадян з цигаркою і пропонували  зробити вигідний обмін - поміняти цигарку на кілька видів смачних цукерок.
 
    Головні гасла волонтерів, які звучали цього дня: «Краще з'їсти смачну цукерку, ніж викурити цигарку!», «Ми – за здоровий спосіб життя!», «Цигарка – ворог!».      
       
    Обміняти тютюновий виріб на солодощі зголосилося досить багато курців, особливо спонукала до «благородного вчинку» присутність поряд дружин, дітей чи онуків. Правда, зустрічались і прихильники тютюну, яким було важко розлучитися зі своєю цигаркою чи самокруткою.
 
     Важливо зазначити, що більш активною і позитивно  налаштованою була молодь нашого міста. Люди з посмішкою вітали волонтерів і без проблем міняли цигарку на цукерку.
 
     Отож, міцного здоров’я усім! А старшим поколінням не забувати, що ми постійний приклад для своїх дітей та онуків.
     

Нові можливості!

    

     Сьогодні учні з особливими потребами отримали довгоочікувані подарунки - спеціальні інструменти з тактильними позначеннями: лінійки, косинці і транспортири для креслення рельєфних або звичайних ліній. Дякуємо нашим спонсорам за допомогу!


Безпека в побуті!

      В рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності відбулась зустріч з фахівцями газового господарства.

 


Сторінка 3 з 6