Новини

Атестація комплексу

  З 21 березня по 24 квітня 2017 року проводилась  державна атестація Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу №11  Херсонської міської ради.

 24 квітня 2017 року відбулось підсумкове засідання атестаційної комісії  щодо проведення атестаційної експертизи  освітньої діяльності закладу.

 На заході члени комісії та колектив комплексу були ознайомлені з висновком щодо результатів атестаційної експертизи  та рекомендаціями для подальшої роботи комплексу щодо підвищення якості освітніх послуг населенню та наказом управління освіти від 20.04.2017року №117-Т«Про результати державної атестації Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу №11 Херсонської міської ради».

      Експертами відзначено  важливість врахування думки громадськості (Больбот Дмитро Олександрович, депутату Херсонської міської ради, Мазур Тетяна Володимирівна, депутат Корабельної  районної у місті Херсоні ради, голова батьківського комітету комплексу) у висновку державної атестації, що значно впливає на позитивний імідж закладу та акцентовано увагу на позитивній та сприятливій атмосфері у комплексі під час проведення державної атестації.

  За результатами експертизи комплекс визнано атестованим. (Наказ управління освіти Херсонської міської ради від 20.04.2017 року №117-Т).

   Оголошення

Шановні батьки! 

Навчальний процес призупинено з 24.04.-26.04.2017 року.


Оголошення!

     Шановні батьки!

     Ураховуючи повідомлення Херсонського обласного центру з гідрометеорології від 18.04.2017 «Штормове попередження №11/03», у зв’язку з погіршенням погодних умов, що очікуються  19 – 22 квітня 2017 року, з метою збереження здоров’я та життя дітей і молоді, запобігання поширенню ГРВІ серед населення міста, на виконання рішення виконавчого комітету Херсонської міської ради із 20 по 22 квітня 2017 року в комплексі призупиняється навчально-виховний процес.


Майбутнє з нами!

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "МАЙБУТНЄ З НАМИ""

Розрахунковий рахунок для надходження благодійної допомоги -    Р/Р 26008052208877 В ХФ ПАО КБ ПРИВАТБАНК

МФО 352479

ОКПО 40763194

Керівник - Фалій Світлана Вікторівна, тел. (050)-515-25-70


Наші перемоги!

    Учні комплексу є активними учасниками різноманітних конкурсів: інтелектуальних, художньо-естетичних, спортивних та інших. 

    Команда комплексу "Бумеранг" прийняла участь в інтелектуальній грі "Що?Де?Коли?" і отримали перемогу (районний етап - І місце, міський - ІІІ місце) - керівник Семенов С.М.

     Учні 4 класу отримали перемогу ( ІІ місце в районі) в інтелектуальній грі "Ерудит - молодша ліга" - керівник Соболева О.О.

     Колектив комплексу "Струмочок" приймали участь в конкурсах: "Кришталеві нотки" (районний етап - І місце, міський етап - І), "Таврійський барвограй" - І місце,  "Ми все можемо" - І місце,  керівник Дзюмак Н.В.

     Вчителі комплексу отримали перемогу в конкурсі художньої творчості працівників освіти «Весняна мозаїка» - номінація «Художня самодіяльність» - І місце, в номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво» - І місце. 

      Вітаємо з перемогою учнів та їх наставників та бажаємо подальших успіхів!Тиждень профорієнтації

      З 03.04 по 07.04  пройшов тиждень профорієнтації «Професій є багато в світі і лиш одна із них твоя». Практичним психологом та класними керівниками проведені заходи: тренінги «Мандрівка у майбутнє», «Моя майбутня професія», круглий стіл «Перевага мого майбутнього вибору». Також пройшов творчий конкурс-виставка «Я обираю майбутню професію». Учні 8 класів переглянули відеофільм «Професій багато – я обираю свою!». Учні 6,7 класів відвідали НВК та прийняли участь в цікавих майтер-класах.


Виховуємо патріота!

      31 січня ми були раді вітати в стінах комплексу почесних гостей - першого заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації Січову Валентину Іванівну, радника голови ХОДА у справах АТО Кохановського Євгена Олександровича, голову громадської організації "Товариство воїнів - учасників ветеранів АТО на Сході України" Марчука Андрія Ігоровича та директора Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді Херсонської обласної ради Хабрат Ларису  Григорівну. 

  Вони нагородили грамотами директора комплексу Дудченко С.О. керівника команди Семенова С.М. та учнів  з перемогою  у відкритому Всеукраїнському військово-спортивному турнірі «Бойова готовність», присвяченому пам’яті загиблого воїна АТО лейтенанта Івана Ступака»


Виховуємо патріотів!

         28-29 січня наші учні на чолі з керівником Семеновим С.М. прийняли участь у відкритому Всеукраїнському військово-патріотичному турнірі "Бойова готовність" присвяченому пам'яті загиблого воїна АТО лейтенанта Івана Ступака.

        Командні змагання - військове триборство (фізичну та вогневу підготовку, рукопашний бій) учні подолали успішно та отримали почесну перемогу.


Благодійна акція "Допоможемо воїнам АТО"

      В кінці січня 2017 року учні нашого компексу  долучилися до  акції «Допоможемо воїнам АТО». Завдяки старанням учнівського, батьківського та педагогічного колективів були зібрані продукти харчування, теплі речі, трав'яні чаї від простудних захворювань.

       Дана акція піднесла дух патріотизму, єдності та віри у перемогу нашого народу. І нехай наш невеликий внесок на допомогу героям буде частиною великого добра, яке стане запорукою щасливого майбутнього нашої України.


Замість ялинки – зимовий букет!

          Напередодні новорічних свят учні разом зі своїми батьками створювали казковий настрій. Роботи об’єднала одна тема: «Замість ялинки – зимовий букет». Вони показали свій талант, мистецький хист та винахідливість. Цікаві роботи прикрасили не тільки класи, а й коридори комплексу, щоб ніхто не залишився байдужим. Можна було побачити і незвичайних сніговичків, і дійсно зимові чарівні букети, і ароматні або навіть їстівні ялинки, і ще багато чого цікавого. Виставка триває. Запрошуємо отримати естетичну насолоду!

   


Сторінка 4 з 7