Новини

Тиждень англійської мови

        На завершення Року англійської мови в Україні з 12 по 18 грудня по всій країні відбудеться Тиждень англійської мови. Головною метою всеукраїнського проекту є проілюструвати найбільші досягнення Року та допомогти українцям поринути в англомовний світ, надати їм можливість попрактикувати свої мовні навички.

            Наші вчителя та учні також стали активними учасниками цього проекту.

         


УЧИТЕЛЬ ВЧИТЬСЯ ВСЕ ЖИТТЯ

    29-30 листопада 2016 року у м. Дніпро відбувся І з'їзд корекційних пелагогів України. 

    Учасником від нашого комплексу була делегована Дем'яненко І.П., вчитель української мови та літератури.

    На з'їзді розглядались актуальні питання соціалізації дітей з особливими освітніми потребами.

    


Міжнародний день людей з обмеженими можливостями

      Щороку на початку грудня у Міжнародний день людей з обмеженими можливостями ми разом з усією світовою спільнотою ще раз переосмислюємо все, що зроблено на підтримку людей з особливими потребами, і консолідуємо наші зусилля задля їх гармонійної інтеграції у сучасне суспільство.

       2 грудня 2016 року з особливою атмосферою добра та милосердя відзначився виховний захід "З вірою в серці" для учнів комплексу.

        Діти та батьки отримали масу задоволення, гарний настрій та солодкі подарунки.

       


         

 


Місячник пропаганди здорового способу життя та профілактики шкідливих звичок

        У комплексі завершився місячник пропаганди здорового способу життя, який пройшов під девізом «Зроби свій вибір вже сьогодні!».

        У всіх класах пройшли виховні години "Гігієна - запорука здоров'я", "Корисні та шкідливі звички", "Ми - проти шкідливих звичок", "Здоровим бути модно" та багато інших. Випущені стіннівки та малюнки. 

      В шкільній бібліотеці протягом  місячника  превентивного виховання та здорового способу життя бібліотекарем Хричовою Г.В. було розміщено  книжкова виставка «Хочу і можу бути здоровим».

       18 листопада в комплексі проведена єдин авиховна година "Безпека на дорозі - безпека життя".  

     


Акція «Міняю цигарку на цукерку»

    18 листопада, в рамках Місячника здорового способу життя проведена традиційна акція «Міняй цигарку на цукерку».
 
    Головна мета проведеної акції полягала у популяризації здорового способу життя серед дітей та підлітків, а також залучення молоді до волонтерської діяльності.
 
    Протягом дня соціальний педагог комплексу Сокальська Ж.Р. спільно з учнями 8-В класу підходили до пересічних громадян з цигаркою і пропонували  зробити вигідний обмін - поміняти цигарку на кілька видів смачних цукерок.
 
    Головні гасла волонтерів, які звучали цього дня: «Краще з'їсти смачну цукерку, ніж викурити цигарку!», «Ми – за здоровий спосіб життя!», «Цигарка – ворог!».      
       
    Обміняти тютюновий виріб на солодощі зголосилося досить багато курців, особливо спонукала до «благородного вчинку» присутність поряд дружин, дітей чи онуків. Правда, зустрічались і прихильники тютюну, яким було важко розлучитися зі своєю цигаркою чи самокруткою.
 
     Важливо зазначити, що більш активною і позитивно  налаштованою була молодь нашого міста. Люди з посмішкою вітали волонтерів і без проблем міняли цигарку на цукерку.
 
     Отож, міцного здоров’я усім! А старшим поколінням не забувати, що ми постійний приклад для своїх дітей та онуків.
     

Нові можливості!

    

     Сьогодні учні з особливими потребами отримали довгоочікувані подарунки - спеціальні інструменти з тактильними позначеннями: лінійки, косинці і транспортири для креслення рельєфних або звичайних ліній. Дякуємо нашим спонсорам за допомогу!


Безпека в побуті!

      В рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності відбулась зустріч з фахівцями газового господарства.

 


Осінній вернісаж

      10 листопада учні 5-А класу прийняли участь у виставці "Осіння композиція" у рамках проведення ярмарки "Дари осені - 2016" при Херсонському державному аграрному університеті.

  

   За поробку "Осіння фантазія" колектив отримав грамоту та подяку. Нагорода - торт та яблука  стали несподіваним подарунком для дітей.


Місячник правових знань і правової пропаганди

     З 1 по 31 жовтня в комплексі пройшов місячник правових знань. До проведення місячника  були залучені батьківська громадськість, органи учнівського самоврядування, вчителі, учні.
     В ході місячника пройшли: 
- години спілкування, тренінги, круглі столи, диспути,  індивідуальні бесіди з учнями, схильними до правопорушень.
- виставка літератури у бібліотеці "Діти їх права та обов’язки";
- лекції членів лекторської групи "Завдання та призначення українського кримінального права"
- конкурс малюнків та плакатів "Мої права та обов’язки".
    Команда "Бумеранг" прийняла участь в інтелектуальній грі "Що?Де?Коли?" та зайняли І місце.
      

 


Нові можливості!

      Нещодавно, а саме, 4 листопада шкільна бібліотека комплексу під керівництвом директора комплексу Дудченко С.О. збагатилась сучасними, цікавими та вкрай необхідними підручниками, надрукованими шрифтом Брайля. Серед них: "Моя країна - Україна!", "Чудеса світу" та І.Карпенко-Карий "Сто тисяч. Мартин Боруля".


      Ці книжки є чудовим матеріалом для роботи зі сліпими учнями різних вікових категорій. Оскільки на базі комплексу навчаються не тільки діти загальноосвітніх класів, а й учні з особливими потребами (сліпі та слабозорі).

    Дякуємо за допомогу!


Сторінка 5 з 7