Наші перемоги у 2020-2021 році

   

2020-2021 навчальний рік

У січні 2020-2021 навчального році  троє учнів комплексу долучилися до  участі у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук. Переможцями І етапу стали учень 9-А класу Кучер Дмитро, який досліджував творчий шлях художника Херсонщини  Єгора Толкунова    та 11 класник Погорілий Даніїл, метою роботи якого були особливості розвитку фізичних якостей дітей  з порушеннями зору.

Погорілий Даніїл продовжив випробування і посів почесне ІІ місце у ІІ етапі конкурсу-захисту.

 

 

 

 

 

 2019-2020 навчальний рік

Предметні олімпіади — це особливе випробування, яке не просто тестує знання учнів, а й гартує їхню  самостійність. Цього року вихованці Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 11 доклали максимум зусиль,  знань та терпіння  і вибороли призові місця у міському етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін.

   Адміністрація комплексу, учнівський, педагогічний та батьківський колективи щиро вітають юних інтелектуалів та їхніх наставників  з перемогою!

№ п/п

ПІБ учня

Клас

Предмет

Місце

ПІБ вчителя

1. 

Жиліна Карина

7-А

Українська мова

ІІІ

Грищенко Л.О.

2. 

Смола Катерина

9-А

ІІІ

Дем’яненко І.П.

3. 

Пивоварова Вікторія

10-А

ІІІ

Ревуцька Л.В.

4. 

Клішина Олена

11-А

ІІІ

Дем’яненко І.П.

5. 

Зінов'єва Ганна

11-А

Біологія

ІІ

Терещук Н.О.

6.

Югай  Дар'я

8-А

Географія

 

ІІІ

Нікітенко М.П.

 

7.

Клішина Альона

11-А

ІІІ

8.

Остапенко Олександра

7-А

Хімія

І

Токарева О.О.

9.

Пресс Алісса

7-В

ІІ

10.

Югай Дар'я

8-А

І

11.

Кучер Дмитро

8-А

Англійська мова

ІІІ

Дойлідова І.Г.

12.

Югай Дар'я

8-А

Математика

ІІІ

Югай Т.І.

13.

Гладков Данило

8-В

Історія України

ІІІ

Семенов С.М.

14.

Удодов Владислав

10-А

ІІІ

Подшивалова Г.С.

15.

Шишенко Катерина

11-А

І

16.

Смола Катерина

9-А

Правознавство

ІІІ

 

   Зінов’єва Ганна виборола ІІІ місце в олімпіаді з біології   у ІІІ ( обласному) етапі.

   Продовжують радувати своїми перемогами учні-члени Малої академії наук України.   Чотири старшокласники  гідно представили комплекс на міському етапі конкурсу-захисту.

ПІБ учня

Клас

Відділення

Секція

Базова дисципліна

Місце

1.

Бунчак Дарина

11

Комп’ютерні науки

Мультимедійні системи, навчальні  та  ігрові програми

Математика

І

2.

Удодов Владислав

10

Історія

Історичне краєзнавство

Історія України

ІІ

3.

Погорілий Даніїл

10

Хімія та біологія

Біологія людини

Біологія

ІІІ

4.

Горецька Валерія

11

Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство

Мистецтвознавство

Українська мова та література

ІІ

         Ми пишаємося вами, зичимо успіхів та міцного здоров’я!